BTSO Akademi’de Dijital İş Eğitimleri- 3 gün (Oda üyelerine ücretsiz)

gelecegin internetiBTSO Akademi bünyesinde, Oda üyesi olan firmalara, patronlarına ve çalışanlarına, mevcut iş adamı derneği bünyesindeki üyelere ücretsiz olacak aşağıdaki 2 eğitimime başvurunuzu ve kaydınızı belirtilen linklerden yapabilirsiniz. Ekranda, şu an planlama aşamasında görülen her eğitim kayıt sayısı 15’i aştığında açılacaktır.

Dünya Görüşü Oluşturma ve Dijital Trendler (1 gün)

Bu eğitim özellikle iş insanları, patronlar, üst düzey yöneticiler ve gelecek tasarımı yapan, stratejiye katkı koyan yöneticiler ve çalışanlar için bir yol haritası içermektedir.

Eğitimin Amacı: Seminere katılanlar kendi dünya görüşünü oluştururken, geleceğin trendlerine ve dönüşüm yolundaki ilk adımın ne olması gerektiği, nasıl ilerlemeleri gerektiği konusunda bilgi sahibi olacaklar. Şirketler, kendi stratejilerini oluştururken, neler yapması konusunda temel bilgilere erişecekler.

Eğitimin içeriği ve kayıt için: http://akademi.btso.org.tr/?page=kayit.asp&id=111&egitimkonu=D%DCNYA%20G%D6R%DC%DE%DC%20OLU%DETURMA%20VE%20D%DDJ%DDTAL%20TRENDLER

Dijital Pazarlama ve E-Ticaret (2 gün)

Eğitimin Amacı: Katılımcıların, mevcut yapılarını dijital ticaret imkanlarını ekleyerek güçlendirmeleri veya doğrudan elektronik ticaret yatırımı yapmaları halinde trendler, iş stratejileri ve modelleri, uygulama şekli hakkında temel bilgilere sahip olması; ürettikleri ürün veya hizmetin pazarlamasında dijital ortamları kullanmasını istemesi halinde yürüteceği pazarlama stratejileri ve enstrümanları hakkında bilgi sahibi olmasıdır.

Eğitimin içeriği ve kayıt için: http://akademi.btso.org.tr/?page=kayit.asp&id=6&egitimkonu=D%DDJ%DDTAL%20PAZARLAMA%20ve%20E-T%DDCARET

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s