TOLGA YÜCEL STRATEJİ OKULU

LOGO-son-1

Türkiye’nin iş dünyasına yönelik ilk ve tek strateji okulu olan “Tolga Yücel Strateji Okulu” bünyesindeki başta “Oğuz Yücel Üst Düzey Yönetici Programı” ve diğer programlar, eğitimler, konferanslar  Türkiye’de “üst düzeyde” iş hayatında stratejiye odaklı yapılan ilk uzun kapsamlı bir dönüşüm projesidir.

Okulun birincil amacı iş dünyası çerçevesinde evrensel bilgiyi yerele, uzman eğitmen, akademisyen ve işin pratiği tarafında olan katılımcılarla sunmak ve vizyonu zihinsel dönüşüme katkı koyan bir okul olmak.

images

Vizyon:

Zihinsel dönüşüme katkı koyan ve bu sayede kişisel gelişime hizmet edecek gerçek bir strateji okulu olarak geleceği okumak ve kurumsallığını bir vakıf çatısı altında devam ettirerek, iş dünyasındaki dönüşümün gerçekleşmesini sağlamak.

indir

Misyon:

  • Evrensel bilgiyi yerele, ulusal ve uluslararası anlamda kendi konularında söz sahibi akademisyen ve işin pratiği tarafında olan uzmanlarla sunmak.
  • Açılan programlarının hedef kitlesine maksimum fayda sağlamak.
  • Tüm programlarında katılımcılarına Türkiye ve dünya ile ilgili birçok konuda bilgi ve deneyim kazandırmak ve katılımcılara ders sırasında alacakları bilgilerin yanı sıra ders sonrasında da diğer katılımcılar ve eğitimcilerimiz ile düzenli bilgi paylaşımında bulunma imkanı sunarak sürekli olarak kendi kişisel gelişimlerine katkı sağlamalarını yardımcı olmak.

Değerler:

  • TOYSO bilginin gücüne bilir ve adımını bilgiye dayanarak atar.
  • TOYSO için bilgi kaynakları akademik ve deneyimler olarak ayrılmaz bir bütündür.
  • TOYSO akademik bilgi ile deneyimleri harmanlayarak hizmetler üretir.
  • TOYSO sürekli gelişmeye inanır.
  • TOYSO yerel – evrensel değerleri ve aralarındaki ilişkiyi anlar; entelektüel birikimini bu doğrultuda üretir.
  • TOYSO farklılıkları anlar ve saygı duyar.
  • TOYSO için tüm paydaşlarının öneri ve talepleri değerlidir.

TOLGA YÜCEL EĞİTİMLERİ VE KONFERANSLARI

Tolga Yücel, iletişim, pazarlama, vizyon üretme, strateji oluşturma ve dijitalleşme başta olmak üzere eğitimler ve konferanslar vermektedir. Bu eğitimler ve konferanslarla ilgili bilgi almak için lütfen tıklayın.

TOLGA YÜCEL STRATEJİ OKULU OĞUZ YÜCEL ÜST DÜZEY YÖNETİCİ PROGRAMI 

indir (1)

Bugüne kadar 150’ye yakın ikinci nesil iş insanı, üst düzey yönetici, serbest girişimci ve kariyerine yatırım yapmak isteyen profesyonelin, ulusal ve uluslararası şirketlerde görev yapan kişilerin, kamu görevlilerinin katıldığı bu programda:

indir (2)Dr. Deniz Gökçe – Ali Saydam – Prof. Dr. Kerem Alkin – Can Baydarol – İbrahim Yaşar – Sinan Ülgen – Cengiz Cemri – Fahretin Gülener – Bülent Parlamış – Prof. Dr. Necmi Gürsakal gibi iş dünyasından ve akademi camiasından konusunda uzmanlar vizyonlarını ve bilgilerini okul bünyesindeki bu programda paylaşmışlardır.

TOLGA YÜCEL STRATEJİ OKULU VİZYON SEMİNERLERİ

Konusunda uzman, akademisyen, iş insanı ve profesyonellerin size özgün konularda deneyimlerini paylaşmasını istiyorsanız, lütfen tıklayın.

 

 

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

SON İNSAN-Dijital Bir Gelecekte Hayatta Kalmanın Yolları

%d blogcu bunu beğendi: