Projeler

 

*TOLGA YÜCEL STRATEJİ OKULU (TOYSO)

TOYSO, stratejik olarak kişisel gelişiminize hizmet etmek için kurulan, evrensel bilgiyi yerele, uzman eğitmen, akademisyen ve işin pratiği tarafında olan katılımcılarla sunan ve vizyonu zihinsel dönüşüme katkı koymak olan bir eğitim hizmetidir. Bursa`nın dışına çıkmadan entelektüel sermayeye üst düzey yatırım yapılmasının sağlanmasıdır. Bursa`da yerleşik firmaların sahipleri, genel müdür, üst düzey yönetici, ikinci kuşak,  patronlar, diğer tüm yöneticiler ve gelişmesi ve yetişmesi beklenen yönetici adaylarıdır.  Okulun sayfası için tıklayın.

*BURSA CEO CLUB SERVICES

BUC`s, Türkiye`nin ikinci, Bursa`nın İlk CEO Kulübüdür.

Bursa`da yaşayan, CEO ve işadamlarının, patronların, üst düzey yöneticilerin, tüm evrensel ihtiyaçlarına karşılık gelecek V.I.P hizmetlerin, bilgiye dayalı olarak, vizyonel ve stratejik anlamda kişisel gelişim ve networking hizmeti şeklinde bütünsel olarak sunulduğu, uygun fiyatlandırma ile aidiyet yöntemi ile çalışan, birikime dayalı profesyonel bir sistemle yürüyen bir kulüptür.

 *TOLGA YÜCEL LİDERLİK ATÖLYESİ

Günümüz şartlarında, akademik anlamda çalışmaların ve teori bilgilerinin yanında, insanların kendi kişisel vasıflarını da geliştirmeleri onların başarılı olmasını sağlayan önemli bir faktördür. İş dünyasında, istihdam piyasasında rekabet hırçınlaşarak artmaktadır. İş dünyası, artık sadece psikolojik testleri geçmiş, teorik bilgilere sahip çalışanları değil, farklı, yaratıcı ve liderlik yapabilecek adayların gelişimine katkıda bulunabilecek şekilde kendini programlamıştır. Her kademede, her pozisyonda geniş bir bakış açısı, vizyon, kararlılık, ilişki yönetimi, yaratıcılık, algı yönetimi, organizasyon becerisi, analitik düşünme, süreçleri yaşarken değiştirme kabiliyeti, insanın kariyerini belirleyici vasıflar haline gelmiştir.

Bunun için “Tolga Yücel Liderlik Atölyesi”ndeki amaç, liderleri bulup, onları eğitmek ve iş dünyasıyla birebir tanışmalarını sağlamaktır. Bu sadece istihdam piyasasına değil, topluma da faydalı bir çalışma olarak algılanmalıdır. Genç insanların, kişiliklerinde bulunan yetenekleri tespit edip, birbirleri ile karşılaştırma fırsatını sağlamak, gelecek hayatlarında karşılaşabilecekleri sıkıntı ve problemleri detaylı analizlerle tartışmak, görüşmek ile ilgili olarak çalışmalar yapmak bu atölyenin daha da seçici olması gerektiğini ortaya koymaktadır.

*TOLGA YÜCEL İLETİŞİM ATÖLYESİ

Tolga Yücel İletişim Atölyesi” toplum içinde iletişim ve algı yönetimi gibi konularda eksik bilinen birçok konuyu detaylı bir şekilde paylaşabilmek amacı ile yapılmaktadır.

Hem şirketlerin hem de kişilerin önemle uygulaması gereken iletişim kuralları ve çeşitli yaşanmış örneklerin paylaşıldığı bu atölye çalışmaları 7 den 70 e birçok kişinin ilgisini çekmektedir.

*TOLGA YÜCEL YARATICILIK ATÖLYESİ

Yaratıcılık herkesin elde etmek istediği bir meziyettir.

–    Yaratıcı yönümüzü nasıl ön plana çıkartabiliriz?

–    Bu özelliğimizi nasıl geliştirebiliriz?

–    Yaratıcılık yaşlanır mı? gibi bir çok sorunun cevabını bulabileceğiniz “Tolga Yücel Yaratıcılık Atölyesi” hem firmalara hem de genel katılıma açık olarak düzenlenmektedir.

SON İNSAN-Dijital Bir Gelecekte Hayatta Kalmanın Yolları

%d blogcu bunu beğendi: